2015.02.11-12 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

   
 

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej Mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęka

 

W dniach 11 i 12 lutego 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Do rozgrywek przystąpiło siedem szkół średnich z terenu naszego miasta. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

 

Deptuła Konrad – I Hs, Dziesiński Mateusz – I Hs, Gut Patryk – I Tz, Machnik Adrian – I Tz, Szymczewski Karol – I Tz, Koźliczak Adrian – II Tg, Łempicki Dawid – II Tz, Tyszka Daniel – IV Tk1, Tyszka Kamil – IV Hs, Kowalczyk Piotr – IV Tg, Rawa Artur – IV Hs

 

po bardzo ciężkiej i widowiskowej walce nasi chłopcy zajęli trzecie miejsce na podium.

Gratulacje dla chłopaków!!!!!!!!!

Trenerem drużyny jest Sylwia Gałka.  

obejrzyj zdjęcia

 

2014.11.17-26 PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
   

W dniach 17 i 26 listopad 2014 r. odbyły się XIII Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Kobiet. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły IV miejsce.

 

Skład drużyny:

- Anita Domańska kl. IV Tk1
- Joanna Beczak kl. III Hs
- Ewelina Damięcka kl. III Hs
- Izabela Kossakowska kl. III Hs
- Wioletta Lubiejewska kl. III Tg
- Katarzyna Tyszka kl. III Ht
- Martyna Ciężar kl. II Ht
- Martyna Modzel kl. I Kch
- Magdalena Brzostek kl. I Ht
- Olga Mierzejewska kl. I Tg
- Beata Małż kl. I Tg
- Kinga Choromańska kl. I Ht1
- Patrycja Tyszka kl. I Ht1  

 

Opiekun: Małgorzata Litwa

 

obejrzyj zdjęcia

 

2014.10.19 i 2014.11.04 ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

   
 

SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW
O NAGRODĘ PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

 

W dniach 29 października i 4 listopada 2014 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Nagrodę Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej ”Ekonomik”.  

 

Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn z klas: II Te, IV Hs, II Tz, I Tg, IV To, III Te, III Hs, II To, II kch, I Hs, IV Tg, I Ht1, I Te, II Tg1, I Tz, IV Tk, III Ht1, III To, II Hs, IV Tk1.

 

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na cztery grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 8 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie, na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy I Tg w składzie: Adrian Chilicki, Damian Długołęcki, Łukasz Bednarczyk, Patryk Duszak, Jakub Kaczyński, Kacper Kowalczyk. 

czytaj dalej>>

obejrzyj zdjęcia

 

2014.11.18-24 HALOWA PIŁKA NOŻNA

   
 

XIII MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

 

W dniach 18 i 24 listopada 2014 roku rozegrano turniej w ramach XIII Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn.

 

Do rywalizacji przystąpiło 9 szkół – I LO, II LO, III LO, ZSZ Nr 1, ZSZ Nr 2, ZSZ Nr 3, ZSZ Nr 4, II SLO i LK. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

• Artur Rawa – IV Hs • Mateusz Turek – IV Hs • Mateusz Żebrowski – IV Hs • Piotr Kowalczyk – IV Tg • Andrzej Bączek – IV Tg • Piotr Dąbrowski – III Ht1 • Sebastian Parzych – III To • Michał Kruczkow – II To • Kamil Murach – II Tz • Łukasz Bednarczyk – I Tg

 

zajęła bardzo dobre II miejsce.

 

Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka.

 

Gratulujemy drużynie i życzymy powodzenia za rok !!!  

obejrzyj zdjęcia

 

I MIEJSCE w STYLU BATTLE CHAMPION ORAZ II MIEJSCE w STYLU IRON MAN
Adrian Duszak uczeń klasy III TO od kilku lat trenuje dyscyplinę Freestyle, która polega na ćwiczeniach z piłką. Mozolny trening, wysportowana sylwetka przyczyniły się do tego , iz Adrian doszedł do perfekcji, dzięki czemu uzyskuje wysokie miejsca. W swojej karierze ma na koncie wiele zwycięstw zarówno na zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

Udział w międzynarodowych zawodach w kwietniu 2014roku w Niemczech był dla Adriana bardzo udany. Zajął on I miejsce w stylu Battle Champion oraz II miejsce w stylu Iron Man. Gratulujemy zwycięstwa.

Jesteśmy dumni z sukcesów Adriana i życzymy mu dalszych osiągnięć w tej dziedzinie.

 

   

Wychowawca
Ewa Margiel 

 

Podstrony

 ...  ...

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018