PODZIĘKOWANIE DLA MATURZYSTÓW

W imieniu Dyrekcji Szkoły oraz nauczycieli wychowania fizycznego serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie z życie sportowe szkoły, sportową walkę oraz za godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych.

Chcielibyśmy wyróżnić i nagrodzić pamiątkową statuetką następujące osoby:

4TG

Kowalczyk Wiktoria, Kwiatkowski Bartek, Mizerek Jakub, Marchewka Konrad

4 TG1

Majkowski Daniel, Nurczyk Michał, Żebrowski Juliusz, Dudek Mateusz, Dudziec Jakub, Grajko Tyberiusz

4 TO

Jakubiak Patryk, Turek Anna

4 HS

Skierkowski Kacper, Zięba Aleksandra, Drężek Bogumiła

4 TE

Dumała Anita

Małgorzata Litwa

SZKOLNA AKCJA ROWEROWA „ZAKRĘCONA CZWÓRKA”

Wiosna nieśmiało się pojawia zatem czas odkurzyć rowery i zadbać o kondycję. W związku z tym ogłaszamy wyzwanie rowerowe UCZNIOWIE KONTRA KADRA SZKOŁY (czyli wszyscy pracownicy szkoły), w którym okaże się która grupa (uczniów czy kadry szkoły) przejedzie najwięcej kilometrów.

W TERMINIE 1 MAJ – 5 CZERWIEC 2021R. należy jeździć jak najwięcej na rowerze, rejestrować to na aplikacji i przesyłać screeny.

Przez cały miesiąc będziemy systematycznie uzupełniać tabelę wyników dla grupy uczniów i grupy kadry szkoły. Na koniec nagrodzimy zwycięską grupę.

Oczywiście są przewidziane dodatkowe konkursy.

Więcej informacji w załączniku do pobrania

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!!!

Małgorzata Litwa Katarzyna Kowalska

KREWKI BIEG

30 września skończył się I etap wyzwania KREWKI BIEG 2020 - „Światowy Dzień Krwiodawcy”, w którym wzięło udział siedem osób z naszej szkoły reprezentując Szkole Koło HDK ZSZ Nr4 Ostrołęki Legion. Warunkiem zdobycia pamiątkowego medalu było przebiegnięcie min. 15 km w czasie dwa tygodnie.

Do akcji zgłosiło się 834 osoby z całej Polski i nie tylko, wystartowało 691 osób, ukończyło 674. W klasyfikacji ogólnej plasujemy się następująco:

Kategoria K-junior

3 miejsce Aleksandra Andyszczyk kl. 2 SH1, pokonany dystans 29.8 km
4 miejsce Natalia Merecka kl. 4 Tg, pokonany dystans 23.2 km
8 miejsce Weronika Kutryb kl. 4 Tg, pokonany dystans 15.8 km
7 miejsce Anna Kumińska kl. 2 To, pokonany dystans 16.1 km

Kategoria M-junior

2 miejsce Jakub Prajs kl. 4 Tg, pokonany dystans 29.2 km
3 miejsce Paweł Kiernozek kl. 4 Tg, pokonany dystans ł 20.2 km

Kategoria K-masters

25 miejsce Małgorzata Litwa, pokonany dystans 27.7 km

Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy do wzięcia udziału w II etapie KREWKI BIEG 2020 – „Dni Honorowego Krwiodawstwa”, który rozpocznie się 1 listopada i będzie trwał do 31 grudnia 2020 r.

Małgorzata Litwa Katarzyna Kowalska

RAJD ROWEROWY „SZLAKAMI ADAMA CHĘTNIKA”

Jak co roku we wrześniu odbył się Rajd Rowerowy „Szlakami Adama Chętnika”, upamiętniający Patrona naszej szkoły. 16 września 2020 r. siedmioro uczniów podjęło wyzwanie przejechania rowerami do Nowogrodu.

Na miejscu odwiedziliśmy grób Adama Chętnika, gdzie zapaliliśmy znicze oraz zatrzymaliśmy się na dłuższą chwilę w Skansenie Kurpiowskim. Po zwiedzeniu Skansenu i posiłku regeneracyjnym ruszyliśmy w drogę powrotną do Ostrołęki.

Pogoda po raz kolejny nas nie zawiodła i z wielką przyjemnością pokonaliśmy tego dnia dystans 75km.

Organizatorami tego rajdu byli p. Małgorzata Litwa i p. Cezary Filochowski.

A oto odważni, dzięki którym ten rajd mógł się odbyć:

Oliwia Tyszka
Natalia Żychowska
Marcin Lutrzykowski
Adrian Pszczółkowski
Robert Kobus
Kacper Grzybowiński
Mateusz Wójcik

Gratulujemy kondycji i zapraszamy na  kolejne rowerowe wycieczki.

RAJD ROWEROWY

11 września 2020r. odbył się szkolny rajd rowerowy. W wydarzeniu wzięło udział 13 uczniów z klas 1 Tg, 2 KC1, 2 To1,2 AH, 4 Tg, 4 KC. Opiekunami byli p. Małgorzata Litwa i p. Cezary Filochowski. Wspólnie przejechaliśmy 48 km i z kilkoma przerwami zajęło nam to 4,5 godziny. Trasa przebiegała przez Goworki, Nową Wieś Zach., Rzekuń, Drwęcz, Daniszewo, Borawe, Kamiankę, Dzbenin. Jak co roku pogoda nas nie zawiodła. Cały czas towarzyszyło nam słoneczko, a różnorodna nawierzchnia, jaką się poruszaliśmy i piękne okoliczności przyrody dodawały uroku tej wyprawie.

...  ...