SPORT


SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO


3 grudnia 2018r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, który został zorganizowany przez panią Katarzynę Kowalską oraz pana Dariusza Bunkowskiego. Turniej ten odbywa się co roku, a udział w nim mogą wziąć zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Gra rozgrywana jest systemem brazylijskim – czyli do dwóch wygranych setów i dwóch wygranych meczów. W tym roku zgłosiła się duża grupa zawodników . Spośród chłopców zgłosiło się trzydziestu dwóch, a spośród dziewcząt – piętnaście. Zawodnicy przygotowywani byli w szkole w trakcie zajęć pozalekcyjnych.

 

Zwycięzcy otrzymali statuetki, a gracze, którzy zajęli drugie oraz trzecie miejsce – medale, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

 

Wyłonieni zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego i walczyć będą o puchar prezydenta miasta Ostrołęki.

 

Spośród osób, które zgłosiły się do zawodów, do półfinału dotarli: Jakub Dudziec 2Tg1, Sebastian Godlewski 2Tg, Damian Struniawski 1Tg, Michał Stepnowski 1Tg

A z dziewcząt: Magdalena Ciszkowska 4Ht, Anita Dumała 2Te, Magdalena Żebrowska 2Te, Weronika Plona 2Tg  

 

Po rozegraniu kolejnej gry wyłoniono zwycięzców:  

I miejsce: Magdalena Ciszkowska 4Ht i Jakub Dudziec 2Tg1

II miejsce: Anita Dumala 2Te i Sebastian Godlewski 2Tg

III miejsce: Weronika Plona 2Tg i Damian Struniawski 1Tg  

 

Zwycięzcom gratulujemy!

 

Chciałabym tutaj wspomnieć, że w tym roku otrzymaliśmy nowy stół do tenisa, który miał swój debiut właśnie na tym turnieju.

Tekst i zdjęcia Alexis – koło dziennikarskie

SZKOLNY TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ MĘŻCZYZN


W dniach 30.10 i 7.11. 2018 po raz kolejny odbył się SZKOLNY TURNIEJ w HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ MĘŻCZYZN O NAGRODĘ SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ EKONOMIK. Do turnieju zgłosiło się trzynaście drużyn z klas: I Ht, I Kc, I To, I Tg, II Tg, II Kc, II Hs, II Kch, II Tg1 , III Kch, III Ks, III Tg1 , III Te, IV Tg, IV Tz, IV Te.

 

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z klas III Te i IV Te w składzie: Mateusz Dąbrowski, Alek Pyskło, Adam Żbikowski, Konrad Cichowski, Błażej Dąbkowski, Marcin Baranowski, Konrad Małkowski.

 

Na drugim miejscu uplasowali się panowie z klasy IV Hs: Arkadiusz Rudzik, Patryk Golan, Bartek Zyśk, Daniel Ziemak, Karol Rogoziński.

 

Tegorocznymi mistrzami szkoły zostali przedstawiciele z klasy II Tg1 : Tyberiusz Grajko, Jakub Owczarek, Juliusz Żebrowski, Mateusz Dudek, Daniel Majkowski.

 

Medale dla trzech premiowanych miejsc ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik”, a turniej przygotowali Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.  

 

Sylwia Gałka

NAUCZYCIELSKI TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ


20 października 2018 roku w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę siatkową nauczycieli z okazji 50 – lecia Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4, który uroczyście otworzyła pani dyrektor Anna Przygoda – Majewska.

 

Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn ze szkół: Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 10, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i Zespół Szkół Zawodowych Nr 4.

 

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Sylwia Gałka, Małgorzata Litwa, Iwona Mróz, Mateusz Jezierski, Cezary Filochowski, Dariusz Bunkowski, Robert Piątek i Marek Spiżewski.

 

Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Po zaciętych walkach na boisku i grze fair play ostatecznie:

  • V miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 10
  • IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1
  • III miejsce Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
  • II miejsce Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
  • I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5.

 

Puchary drużynom wręczyły oraz zakończyły imprezę sportową pani dyrektor Anna Przygoda – Majewska i pani wicedyrektor Barbara Stepnowska. Turniej przygotowali Sylwia Gałka i Mateusz Jezierski z pomocą Dyrekcji i pozostałych nauczycieli wychowania fizycznego.  

 

Sylwia Gałka

PODZIĘKOWANIE


 

 

 

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym


 

16 maja odbyły się Singlowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym. Zawody rozegrano na kortach przy ul. Hallera i wzięło w nich udział siedmiu zawodników.

 

Naszą szkołę godnie reprezentował Patryk Golan z klasy III Hs, który zajął III miejsce.

 

Patryk otrzymał z rąk Dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza statuetkę, brązowy medal oraz pamiątkowy dyplom. Gratulacje!!!

Opiekunem jest Sylwia Gałka
5 z 15

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl