SPORT

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY RODZICÓW

25 lutego 2022 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców.

Do turnieju, zgłosiło się łącznie siedemnaścioro uczniów – 7 chłopców i 10 dziewcząt. Po raz pierwszy turniej został rozegrany w formie mix. Zawody zostały rozegrane systemem brazylijskim, do dwóch setów przegranych. Zawodnicy, którzy doszli do finału rozegrali swoje mecze do trzech setów wygranych. Zwyciężczynią okazała się po męczących pięciu setach, uczennica klasy I O Joanna Prusik, która pokonała Bartosza Drząszcza z klasy III CS. Trzecie miejsce ciężko wywalczyła Wiktoria Koziatek z klasy III G1, która pokonała swoją koleżankę z klasy Kingę Pędzich po rozegraniu również pięciu setów.

Najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Mistrzyni oczywiście dodatkowo otrzymała statuetkę.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Katarzyna Kowalska i Dariusz Bunkowski

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział i walkę fair play.

Katarzyna Kowalska

BIEG TROPEM WILCZYM

6 marca 2022r. odbyła się X edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w którym wzięło udział kilka osób z naszej społeczności szkolnej. Uczestnicy mieli do wyboru bieg na 1963 m i 5000 m.

Oliwia Prachniak z klasy 3 Tg1 pokonała oba dystanse. W biegu na 1963 m zajęła 2 miejsce.

GRATULUJEMY!!!!!!!!!!

Zapraszamy wszystkich do wspólnego biegania na najbliższych wydarzeniach biegowych.

Źródła zdjęć: Zdjęcia prywatne

moja-ostroleka.pl

eostroleka.pl

Małgorzata Litwa

Oliwia po raz kolejny na podium...

W środę 6 października 2021r. Oliwia Prachniak z klasy 3 Tg1 kolejny raz reprezentowała naszą Szkołę na zawodach sportowych. Na Międzypowiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych odbywających się w Ostrołęce w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Oliwia wywalczyła trzecie miejsce oraz awansowała do kolejnego etapu rywalizacji - etapu wojewódzkiego.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW...

Małgorzata Litwa

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „METALÓWKA CUP”

28 września 2021 na boisku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce odbył się V Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 „Metalówka Cup”. Drużyna naszej szkoły zajęła IV miejsce i otrzymała puchar oraz pamiątkowe medale.

Skład naszej drużyny:

Kacper Szmigiel – kapitan 2G, Krystian Ruszczyk 2G, Paweł Wódecki 2G, Adam Magdaleński 2S, Bartłomiej Salamucha 2S, Kacper Szczęsny 2S, Szymon Walczak 2S, Wiktor Zalewski 1A, Olaf Radziński 1A, Jakub Prusaczyk 1A, Dominik Truszkowski 1S, Aleksander Kulikowski 1S.

Opiekun drużyny
Sylwia Gałka

BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 23 września 2021 r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Mazowieckich Igrzysk Mlodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowała Oliwia Prachniak z klasy 3Tg1, która zajęła drugie miejsce spośród wszystkich reprezentantów szkół ponadpodstawowch.

Oliwia tym samym zakwalifikowała się do Międzypowiatowych Indywidualnych Biegów Przełajowych. GRATULUJEMY!!!

Litwa Małgorzata