SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

30 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców.

Do turnieju, zgłosiło się 12 chłopców i 16 dziewcząt. To już drugi rok z kolei, kiedy dziewcząt jest więcej do gry. Panowie co z Wami? Zawody zostały rozegrane systemem brazylijskim, do dwóch setów przegranych. Po wielu godzinnych rozgrywkach mistrzami zostali:

Wiktoria Koziatek z klasy IV G1 oraz Kacper Szczęsny z klasy III S.

Na podium stanęli również:

w kategorii dziewcząt - Kinga Pędzich klasa IV G1 - II miejsce, Zofia Święcicka klasa I M – III miejsce;

w kategorii chłopców - Piotr Prusaczyk klasa I A – II miejsce, Bartek Salamucha z klasy III s – III miejsce.

Dzięki wpłatom rodziców na konto Rady Rodziców szkoła mogła ufundować nagrody dla najlepszych. Mistrzowie oczywiście dodatkowo otrzymała statuetkę. Dziękujemy!!!

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Katarzyna Kowalska i Dariusz Bunkowski

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za udział i walkę fair play.

Katarzyna Kowalska

TURNIEJ W RINGO

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Andrzejowy Turniej Dziewcząt w Ringo. Do udziału zgłosiło się 4 drużyny z klas 1R, 3A gr.1, 3A gr.2, 4O1. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.

Zacięta walka o I miejsce toczyła się pomiędzy dwiema drużynami z klasy 3A, ale to grupa 1 w składzie Sandra Pych, Katarzyna Zapert, Julita Pierzchała okazały się lepsze wygrywając mecz wynikiem 2:1.

II miejsce zajęły klasa 3A gr. 2 w składzie Sandra Dąbkowska, Paulina Giers, Wiktoria Plona

III miejsce – klasa 1R w składzie Sandra Sypniewska, Kinga Kossakowska, Magdalena Stefańska.

IV miejsce – klasa 4O1 w składzie Julia Rogalska i Klaudia Romańska.

GRATULUJEMY!!!!

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!!!!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Oliwia Prachniak z kl. 4Tg1 po raz kolejny na podium na Indywidualnych Biegach Przełajowych.

23 września 2022 r. odbył się bieg na etapie powiat i miasto, na którym Oliwia zajęła 1 miejsce awansując na kolejny szczebel – międzypowiatowy.

Bieg na etapie międzypowiatowym, który odbył się 7 października, Oliwia ukończyła na trzeciej pozycji otrzymując tym samym kwalifikację do etapy wojewódzkiego.

GRATULUJEMY!!!!!!

Szkolny Rajd Rowerowy

14 września 2022 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Rajdu Rowerowego "Śladami Adama Chętnika". Trasa prowadziła przez tereny pięknej kurpiowszczyzny na dystansie ok 40 km. Przejeżdżaliśmy między innymi przez Białobiel, Durlasy, Łodziska, Obierwię (gdzie mieliśmy dłuższy postój na odpoczynek i uzupełnienie spalonych kalorii), Przystań, Białobrzeg Bliższy. Mimo tego, że już tą trasą jeździliśmy to miło było nam "odkryć" po drodze nowo powstałe miejsce przyjazne dla rowerzystów i nie tylko, gdzie mogliśmy się na chwilę zatrzymać.

W rajdzie wzięło udział 21 uczniów z klas: 1H, 1C, 1R, 1G, 2A, 2H, 2O, 2G, 4CS, 4AH.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne rowerowe wyprawy!!!!!

Małgorzata Litwa

II edycja Szkolnej Akcji Rowerowej „Zakręcona Czwórka”