SZKOLNY TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ MĘŻCZYZN

W dniach 30.10 i 7.11. 2018 po raz kolejny odbył się SZKOLNY TURNIEJ w HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ MĘŻCZYZN O NAGRODĘ SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ EKONOMIK. Do turnieju zgłosiło się trzynaście drużyn z klas: I Ht, I Kc, I To, I Tg, II Tg, II Kc, II Hs, II Kch, II Tg1 , III Kch, III Ks, III Tg1 , III Te, IV Tg, IV Tz, IV Te.

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z klas III Te i IV Te w składzie: Mateusz Dąbrowski, Alek Pyskło, Adam Żbikowski, Konrad Cichowski, Błażej Dąbkowski, Marcin Baranowski, Konrad Małkowski.

Na drugim miejscu uplasowali się panowie z klasy IV Hs: Arkadiusz Rudzik, Patryk Golan, Bartek Zyśk, Daniel Ziemak, Karol Rogoziński.

Tegorocznymi mistrzami szkoły zostali przedstawiciele z klasy II Tg1 : Tyberiusz Grajko, Jakub Owczarek, Juliusz Żebrowski, Mateusz Dudek, Daniel Majkowski.

Medale dla trzech premiowanych miejsc ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik”, a turniej przygotowali Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

Sylwia Gałka

NAUCZYCIELSKI TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ

20 października 2018 roku w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę siatkową nauczycieli z okazji 50 – lecia Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4, który uroczyście otworzyła pani dyrektor Anna Przygoda – Majewska.

Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn ze szkół: Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 10, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i Zespół Szkół Zawodowych Nr 4.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Sylwia Gałka, Małgorzata Litwa, Iwona Mróz, Mateusz Jezierski, Cezary Filochowski, Dariusz Bunkowski, Robert Piątek i Marek Spiżewski.

Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Po zaciętych walkach na boisku i grze fair play ostatecznie:

• V miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 10
  • IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1
  • III miejsce Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
  • II miejsce Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
  • I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5.

Puchary drużynom wręczyły oraz zakończyły imprezę sportową pani dyrektor Anna Przygoda – Majewska i pani wicedyrektor Barbara Stepnowska. Turniej przygotowali Sylwia Gałka i Mateusz Jezierski z pomocą Dyrekcji i pozostałych nauczycieli wychowania fizycznego.

Sylwia Gałka

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym

16 maja odbyły się Singlowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym. Zawody rozegrano na kortach przy ul. Hallera i wzięło w nich udział siedmiu zawodników.

Naszą szkołę godnie reprezentował Patryk Golan z klasy III Hs, który zajął III miejsce.

Patryk otrzymał z rąk Dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza statuetkę, brązowy medal oraz pamiątkowy dyplom. Gratulacje!!!

Opiekunem jest Sylwia Gałka

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłkę Nożną Mężczyzn

W dniach 25-26.04.2018 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłkę Nożną Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta.

Podczas dwudniowych zmagań reprezentacja naszej szkoły wywalczyła III miejsce zdobywając brązowe medale, które wręczył dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

Skład brązowej drużyny:
Damian Duszak, Konrad Deptuła, Radosław Olkowski, Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Jakub Kaczyński, Kamil Różycki, Tomasz Białobrzewski, Konrad Marchewka, Jakub Ciak, Patryk Jakubiak, Tyberiusz Grajko, Daniel Majkowski, Michał Nurczyk

Opiekun drużyny: Sylwia Gałka

...  ...