SPORT


2015.10.29 SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW 
 
 
 

SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW
O
NAGRODĘ PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

 

Dnia 29 października 2015 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Nagrodę Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej ”Ekonomik”.

 

Do rozgrywek zgłosiło się 11 drużyn z klas: I Tz Tg, I Hs, I Tk, II Tg, II Hs, II Tz Te, III Tz, III Tg1, III Te Hs, III Kch, IV Te Hs To.

 

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowały się 4 drużyny (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie, na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy III Tz w składzie: Dawid Łempicki, Dawid Machnik, Paweł Dmoch, Kamil Murach, Konrad Kabacik, Wojtek Sobotka. Drugie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy II Tg: Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Damian Prusaczyk, Damian Długołęcki, Patryk Duszak, Kuba Kaczyński, Kacper Kowalczyk.

 

Tegorocznymi mistrzami po bardzo pięknej grze została drużyna z klasy II Hs: Radosław Olkowski, Konrad Deptuła, Damian Duszak, Łukasz Czerwiński, Michał Zięba, Mateusz Dziesiński.

 

Najlepsi otrzymali zacne nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską „Ekonomik”. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Cezary Filochowski. 

 

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy bardzo za udział i walkę fair play. Do zobaczenia za rok.

Sylwia Gałka

obejrzyj zdjęcia

2015.09.24 RAJD ROWEROWY


     

W dniu 24 wrzesień 2015 r. odbyła się VII edycja Rajdu Rowerowego „Szlakami Adama Chętnika”. Podobnie jak w zeszłym roku miejscem docelowym rajdu była Zagroda Kurpiowska w Kadzidle. Całkowita trasa rajdu wynosiła ok. 50 km. Uczestnicy rajdu byli Brzozowska Katarzyna i Nurczyk Angelika z kl. 1 Te, Wójcik Wiktor z kl. 1 To, Szpakowski Piotr z kl. 2 Ht1, Brzuzy Klaudia, Kurpiewska Emilia i Orzoł Aleksandra z kl. 3 Tg1, Ropiak Karolina i Ruszczyk Karolina z kl. 4 Te. Opiekunami młodzieży byli Małgorzata Litwa i Cezary Filochowski.

 

Małgorzata Litwa

obejrzyj zdjęcia

 

2015.02.18 SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ    
 

18 lutego 2015 r. w naszej szkole odbył się Turniej w Piłkę Siatkową Chłopców o Nagrodę Dyrektora Szkoły.

 

Do turnieju, który ciesz się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłosiło się 12 drużyn z klas: I Te, II To, II Te, II Tg, II kch, III Tg1 , III kch, III Ht1 , IV Te, IV Tk1 , IV Hs i IV To.

 

Mecze zostały rozegrane systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych. Po trwających kilka godzin, kosztujących litry potu i poświęceń walkach na boisku, najlepsza okazała się drużyna z klasy IV Te w składzie: Mariusz Domurad, Hubert Płaszczyński, Kamil Perkowski i Maciej Kostrzewski. 

 

Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci z klasy IV To – Dawid Kamrat, Grzegorz Staśkiewicz, Adrian Duszak.

 

Trzecie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy IV Tk1 – Daniel Tyszka, Adrian Szymaniak, Łukasz Podporski, Kamil Lemański.

 

Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Dyrekcję Szkoły.

 

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

 

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział i walkę fair play. 

 

obejrzyj zdjęcia

 

2015.02.27 SPOTKANIE ZE STEPHANEM ANTIGA


    

W dniu 27. 02. 2015 r. odbyło się spotkanie ze Stephanem Antiga, trenerem reprezentacji Polski siatkarzy, w ktory wzięły udział klasy 1 To, 3 To, 3 Hs wraz z opiekunami p. Barbarą Stepnowską, p. Małgorzatą Litwą i p. Cezarym Filochowskim.

 

Stephane Antiga swoją karierę w polskiej lidze zaczął w 2007 r. grając w Skrze Bełchatów, gdzie cztery razy z rzędu zdobywał mistrzostwo Polski (2008–2011), dwa Puchary Polski (2009, 2011), dwukrotnie został klubowym wicemistrzem świata 2009, 2011 i dwukrotnie zdobył trzecie miejsce w Lidze Mistrzów siatkarzy (2008, 2010). W 2011 roku przeszedł do zespołu Delecta Bydgoszcz, gdzie występował przez dwa kolejne sezony. 26 kwietnia 2013 roku ponownie został siatkarzem Skry Bełchatów.

 

Od maja 2014 roku po zakończeniu kariery zawodniczej zaczął pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy.

 

21 września 2014 w meczu finałowym po zwycięstwie nad reprezentacją Brazylii (3-1), odniósł swój pierwszy trenerski sukces i zdobył wraz z reprezentacją Polski mistrzostwo świata.

 

Małgorzata Litwa

 

2015.02.11-12 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN   
 

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej Mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęka

 

W dniach 11 i 12 lutego 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Do rozgrywek przystąpiło siedem szkół średnich z terenu naszego miasta. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

 

Deptuła Konrad – I Hs, Dziesiński Mateusz – I Hs, Gut Patryk – I Tz, Machnik Adrian – I Tz, Szymczewski Karol – I Tz, Koźliczak Adrian – II Tg, Łempicki Dawid – II Tz, Tyszka Daniel – IV Tk1, Tyszka Kamil – IV Hs, Kowalczyk Piotr – IV Tg, Rawa Artur – IV Hs

 

po bardzo ciężkiej i widowiskowej walce nasi chłopcy zajęli trzecie miejsce na podium.

Gratulacje dla chłopaków!!!!!!!!!

Trenerem drużyny jest Sylwia Gałka.  

obejrzyj zdjęcia

 


 ...  ...


10 z 16

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl