ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy młodzież naszej szkoły do udziału w Światowych Dniach młodzieży w Krakowie, które odbędą się w dniach 26 – 31 lipca 2016r.

Katecheci

MOBILNA SZANSA NA PRZYSZŁOŚĆ

- Chcesz podnieść swoje kompetencje zawodowe?

- Jesteś w wieku 18- 35 lat?

- Marzysz o stażu w Wielkiej Brytanii?

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie w ramach Fabryki Szans. Uczestnikami mogą być osoby z powiatu ostrołęckiego w wieku 18-35 lat, które nie pracują i nie uczą się. W ramach projektu oferujemy:

- uczestnictwo w 2-miesięcznych stażach w Wielkiej Brytanii (pokrywamy koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia, zapewniamy opiekunów na miejscu)

- przygotowanie do wyjazdu w postaci darmowych kursów językowych, kulturowych oraz zawodowych

- wsparcie doradcy zawodowego oraz mentora w Wielkiej Brytanii, jak również kompleksowa pomoc doradcza po ukończeniu stażu.

Uczestnictwo w projekcie to możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku pracy. Po powrocie ze stażu pomożemy Ci znaleźć pracę na rynku lokalnym.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem projekty@v-systems.pl. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas – prześlemy niezbędne formularze rekrutacyjne, regulamin i udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Więcej informacji pod nr telefonu 22 379 02 17.
Zapraszamy!!
Organizator: V-Systems Sp. z o.o. (ul. Raabego 7/8, 02-793 Warszawa)
Partner Projektu: Miasto Ostrołęka

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE ("STARY EGZAMIN)

W zakładce "egzamin zawodowy" zamieszczone zostały podstawowe informacje dotyczące starego egzaminu zawodowego, który jest organizowany dla absolwentów szkoły.

Do egzaminu mogą przystąpić tylko absolwenci, którzy do 20 grudnia 2015r. złożyli odpowiednią deklarację.

Anna Słota

WYSTAWA - "DZIAŁALNOŚĆ SEJMOWA ADAMA CHĘTNIKA"

Dnia 15.02.2016r. odbędzie się w naszej szkole uroczyste otwarcie wystawy „Działalność sejmowa Adama Chętnika” udostępnionej przez Muzeum Przyrody w Drozdowie. Słowo przewodnie wygłosi jej autor – pan Marcin Rydzewski . Wystawa dostępna będzie do 5.03.2016r. Serdecznie zapraszamy nauczycieli, rodziców oraz uczniów do zwiedzania!

...  ...