TERMINY EGZAMINÓW w SESJI CZERWIEC 2017r.

Egzamin zawodowy (stara formuła)

Pisemny – 12.06.2017, godzina 12.00, sala 4

Praktyczny – 13.06.2017r. godzina 9.00, sala 8, sala 4

Absolwentów proszę o przybycie pół godziny przed egzaminem.

Konieczny dowód osobisty, czarno piszący długopis oraz inne wg wytycznych CKE. kacji.

Egzamin zawodowy (nowa formuła) – wg list zamieszczonych w szkole.

Dla absolwentów:

T.6 – pisemny: 20.06.2017r. godz. 10.00 sala wg list

T.15 – praktyczny: 26.06.2017r. godz. 13.00, sala 4

Absolwentów proszę o przybycie pół godziny przed egzaminem.

Konieczny dowód osobisty, czarno piszący długopis oraz inne wg wytycznych CKE.

w razie pytań – proszę o kontakt: a_slota@op.pl Anna Słota

DYPLOM POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE

Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe po sesji egzaminacyjnej w styczniu 2017r. (oraz wszystkie dyplomy wcześniej uzyskane) można odbierać u kierownika szkolenia praktycznego.

Dyplomy mogą być również odbierane razem z wynikami egzaminu maturalnego w dniu 30 czerwca 2017r.

Anna Słota

STAŻ W WIELKIEJ BRYTANII

Osoby w wieku 18-35 lat, które zakończyły naukę i nie pracują zapraszamy do skorzystania ze Staż u pracodawców w Wielkiej Brytanii trwającego 60dni.

Uczestnikom zapewnione będzie:

- miejsce stażu - firma zajmująca się szkoleniem kucharzy i mająca dodatkowo zlecenia od Stadionu Liverpool, Stadionu Manchester - weekendowe wydarzenia, kuchnie hotelowe, restauracyjne,

- noclegi i wyżywienie zgodnie ze standardem określonym w dokumentacji konkursowej

- grupa 12 osobowa,

- transport lokalny

- kieszonkowe dla uczestników,

- opiekę mentora oraz

- wsparcie organizacyjne

Więcej informacji, kryteria i możliwość złożenia zgłoszenia:

PLANOWANY WYJAZD BARDZO WSTĘPNIE - OSTATNI TYDZIEŃ CZERWCA Zachęcamy do skorzystania z możliwości!

Anna Słota

DEKLARACJE NA EGZAMIN ZAWODOWY Z KWALIFIKACJI (nowa formuła)

Uczniowie lub absolwenci szkoły, którzy zechcą po raz kolejny przystąpić do egzaminu z wybranej kwalifikacji, powinni złożyć deklarację do dnia 13 lutego 2017r. do kierownika szkolenia praktycznego.

Absolwent szkoły będzie proszony o okazanie świadectwa ukończenia szkoły.

Uczniowie przystępujący do egzaminu po raz pierwszy będą wypełniać deklaracje na lekcjach z wychowawcą.

Część pisemna egzaminu: 20 czerwca 2017r. Część praktyczna egzaminu: model "d" - 26 czerwca 2017r., model "dk" - 22 lub 23 czerwca 2017r., model "W" - od 26 czerwca 2017r.

autor:

Anna Słota - kierownik szkolenia praktycznego

HARMONOGRAM SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH

W załączeniu przedstawiamy Państwu Harmonogram spotkań informacyjnych, które odbywać się będą na terenie województwa mazowieckiego.

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich - rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli samorządów i związków zawodowych - zainteresowanych wdrażaniem reformy edukacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach. Przy każdym z terminów spotkań znajduje się link do rejestracji. Rejestracja ma wyłącznie charakter organizacyjny, związany z zabezpieczeniem odpowiedniej liczby miejsc dla uczestników spotkania.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH
Adresaci spotkania Terminy spotkań i ich godziny Lokalizacja spotkań Spotkanie dla zainteresowanych z rejonu Link rejestracji
Spotkania z samorządami i dyrektorami  03.03.2017 r. godz. 13.00  Gimnazjum w Rzekuniu, ul. Szkolna 1, 07-411 Rzekuń   M. Ostrołęka, powiat ostrołęcki  LINK
Spotkania z nauczycielami  03.03.2017 r. godz. 15.00   Gimnazjum w Rzekuniu ul. Szkolna 1, 07-411 Rzekuń  M. Ostrołęka,