WYSTAWA „MOJA MAMA- PORTRETY”

Wystawa „MOJA MAMA- portrety” prezentuje prace plastyczne uczniów klas pierwszych: klasa 1A1: Kinga Perzanowska, Natalia Grabowska, Karolina Grala, Oliwia Pławska klasa 1G1: Oliwia Głowacka, Kinga Trzcińska, Wiktoria Koziatek, Małgorzata Kozłowska, Aleksandra Zduńczyk, Natalia Załuska klasa 1 KC1: Jakub Zieliński, Alicja Piwowarczyk klasa 1O1: Oliwia Szczubełek, Wiktoria Samsel, Karolina Gutowska

Krystyna Korczakowska-Nosek

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PODCZAS EGZAMINU

"DO KROPELKI KROPELKA...."

Dnia 30 maja 2020 r. w Makowie Mazowieckim ul. Rynek, będzie miała miejsce akcja krwiodawstwa „Wspólnie Razem – Światło dla Polski”. Nasze Koło oczywiście przyłącza się do akcji, zapraszając wszystkich, którzy mogą i mają ochotę uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Również zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami na Fanpageu szkolnym lub Fanpageu Ostrołęcki Legion.

Szczegóły na stronie: legionhdk.pl

Katarzyna Kowalska

ZDALNY KONKURS PLASTYCZNY "100-LECIE URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II"

W poniedziałek 18 maja tego roku obchodziliśmy 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Papież Franciszek w liście do polskiej młodzieży tak napisał o Naszym wielkim Rodaku: "Św. Jan Paweł II był niezwykłym darem Boga dla Kościoła i dla Polski, Waszej Ojczyzny. Jego ziemska pielgrzymka, która rozpoczęła się 18 maja 1920 roku w Wadowicach i zakończyła się przed piętnastu laty w Rzymie, była przepełniona zachwytem wobec życia, nad tajemnicą Boga, świata i człowieka"..

W ramach dziękczynienia za życie, nauczanie i osobę św. Jana Pawła II oraz włączając się do akcji #ThankYouJohnPaul2 w mediach społecznościowych zorganizowaliśmy zdalny konkurs plastyczny "100-LECIE URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II".

Oto jego wyniki:

1. miejsce zajęła Wiktoria Kawa z klasy 2G

2. miejsce zajęła Kinga Sikora z klasy 1SH1

3. miejsce zajęły ex aequo Natalia Mierzejewska z klasy 2A i Karolina Bakuła z klasy 2A

4. miejsce zajęła Gabriela Krzyżak z klasy 2A

5. miejsce zajęła Wiktoria Kowalczyk z klasy 2A

6. miejsce zajęła Natalia Bachmura z klasy 2KC

7. miejsce zajęła Alicja Piwowarczyk z klasy 1KC1

8. miejsce zajęła Julia Ogniewska z klasy 1KC1

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali już cyfrowe dyplomy i nagrody. Nagrody rzeczowe zostały przekazane do odbioru w sekretariacie szkoły.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje wszystkim biorącym udział w konkursie i życzymy Im dalszych sukcesów!

Organizatorzy:

Pani Aldona Zadroga, Pani Agnieszka Wilińska, Pani Krystyna Korczakowska-Nosek,