Odbiór świadectw dojrzałości dla absolwentów

Odbiór świadectw dojrzałości dla absolwentów, którzy zdawali egzamin maturalny w terminie poprawkowym
Po odbiór zapraszamy 10 września od godz. 13:00 do sekretariatu szkoły na ul. Traugutta 10.

Spotkanie z Misjonarzem o. Krzysztofem Szabłowskim

7 września 2021 r. w godzinach 12:45-14:15 na sali gimnastycznej w naszej Czwórce miało miejsce spotkanie z Misjonarzem o. Krzysztofem Szabłowskim. Organizatorami spotkania byli: Szkolne Koło Misyjne ZSZ Nr 4 w Ostrołęce, Bogusław Zych, ks. Marek Spiżewski i Barbara Dudzińska. Ojciec Misjonarz wygłosił do nas misyjną naukę, podzielił się z nami świadectwem wiary i pracą misyjną na placówkach ojców oblatów Madagaskarze i w Kanadzie oraz zapalił w nas ducha misyjnego. Dziękujemy o. Krzysztofowi i zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

Dyrekcja, Nauczyciele i Młodzież ZSZ Nr 4 w Ostrołęce

ks. Marek Spiżewski

Stop FAS! Nie niszcz życia swojemu dziecku!

Szczepienia dzieci od 12. roku życia

Szanowni Rodzice,

informujemy, że konferencja on-line dla zainteresowanych, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem:

Harmonogram rozpoczęcia Roku Szkolnego

8:30 Msza Św. w kościele św. Antoniego
10:00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Po części oficjalnej wychowawcy klas pierwszych spotykają się z uczniami w salach:
1A - sala 14
1S- sala 41