Akcja „Bezpieczny Senior”

Jesteśmy po pierwszej akcji „Bezpieczny Senior”. W przeciągu trzech godzin rozdaliśmy 180 pakietów środków ochrony osobistej i odblasków. Akcja została przeprowadzona przy współpracy „Ostrołęckiego Legionu”, Policji oraz Szkolnego Koła HDK w ramach realizacji zadania „Przeciwdziałanie COVID-19 w Ostrołęce”. 16 maja powtórzymy akcję, tym razem przy Klasztorze od ulicy Bogusławskiego. Zapraszamy.

OZONOWANIE SAL LEKCYJNYCH

W piątek 30 kwietnia 2021 r w ramach realizacji projektu „Przeciwdziałanie COVID-19 w Ostrołęce” przeprowadziliśmy ozonowanie sal lekcyjnych w naszej szkole. W ramach dobrej współpracy Szkolnego Koła HDK z „Ostrołęckim Legionem” ozonator został pozostawiony do naszej dyspozycji przez najbliższe kilka dni, a pracownicy zostali przeszkoleni w jego obsłudze. Otrzymaliśmy również 600 maseczek jednorazowych, 25 maseczek wielorazowych oraz kilkanaście żeli do dezynfekcji rąk. Dziękujemy panu Pawłowi Stawickiemu, koordynatorowi „Ostrołęckiego Legionu”, za możliwość uczestniczenia w realizacji projektu.

Akcja "Bezpieczny Senior"

25 kwietnia 2021 r. zapraszamy na akcję informacyjno - edukacyjną "Bezpieczny Senior". Będzie można nas znaleźć przy ostrołęckim "Kupcu" w godz. 10.00 - 13.00. Ostrołęczanie 65+ otrzymają od nas maseczki i płyny dezynfekujące. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu "Przeciwdziałanie Covid - 19 w Ostrołęce".

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wzięcia udziału w akcji.

Akcja infofmacyjno - edukacyjna... - Ostrołęcki Legion (facebook.com)

OZONOWANIE W NASZEJ SZKOLE

W ramach realizacji projektu „Przeciwdziałanie Covid – 19 w Ostrołęce” przez Klub HDK Oddział Ostrołęcki Legion przeprowadzone zostanie w naszej szkole ozonowanie. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowiecka.

II ETAP KREWKIEGO BIEGU 2020 ZAKOŃCZONY

Zakończył się II etap Krewkiego Biegu 2020 – „Dni Honorowego Krwiodawstwa”. W tym biegu naszą szkołę reprezentowały trzy osoby. A oto osiągnięte wyniki:

Kategoria K-junior

3 miejsce Aleksandra Andryszczyk – kl. 2 SH1, pokonany dystans 21.9 km

4 miejsce Anna Kumińska – kl. 2 To, pokonany dystans 15.8 km

Kategoria K – masters 5 miejsce Małgorzata Litwa, pokonany dystans 61.3 km

W nagrodę za ukończenie biegu uczestniczki otrzymały drugą połowę medalu, która wraz z medalem z I etapu biegu tworzy piękną pamiątkę z zawodów.

Czekamy na kolejną edycję i zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy.

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce