2014.10.19 i 2014.11.04 ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW
O NAGRODĘ PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

W dniach 29 października i 4 listopada 2014 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Nagrodę Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej ”Ekonomik”.

Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn z klas: II Te, IV Hs, II Tz, I Tg, IV To, III Te, III Hs, II To, II kch, I Hs, IV Tg, I Ht1, I Te, II Tg1, I Tz, IV Tk, III Ht1, III To, II Hs, IV Tk1.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na cztery grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 8 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie, na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy I Tg w składzie: Adrian Chilicki, Damian Długołęcki, Łukasz Bednarczyk, Patryk Duszak, Jakub Kaczyński, Kacper Kowalczyk.

Drugie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy IV Hs: Artur Rawa, Mateusz Turek, Mateusz Żebrowski, Mateusz Kurowski, Bartek Drężek, Radosław Mocek, Kamil Tyszka.

Tegorocznymi mistrzami po bardzo pięknej grze została drużyna złożona z klas IV Tg, IV Te i III Tg1 w składzie: Piotr Kowalczyk, Andrzej Bączek, Mateusz Bobiński, Marcin Sobiech, Patryk Żerański, Mateusz Nalewajk.

Najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską „Ekonomik”. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy bardzo za udział i walkę fair play.

Do zobaczenia za rok.

Sylwia Gałka