ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w rankingu „Perspektyw”

Trzy ostrołęckie technika znalazły się w rankingu „Perspektyw” wśród 100 najlepszych ponadgimnazjalnych szkół technicznych na Mazowszu. „Czwórka” najwyżej, na 40 miejscu!!!

więcej na www.eostroleka.pl

Spotkanie z p. Januszem Mikulskim z okazji 25-lecia pracy twórczej

Dnia 20 grudnia 2017 r. w sali gimnastycznej ZSZ nr 4 w Ostrołęce odbyło się spotkanie z ostrołęckim poetą oraz byłym nauczycielem naszej szkoły Wiesławem Januszem Mikulskim, zorganizowane z okazji 25-lecia jego pracy twórczej. Spotkanie było kolejnym przedsięwzięciem wpisanym w kalendarz imprez towarzyszących obchodom 50-lecia istnienia szkoły. Młodzież klasy 1 KC przybliżyła sylwetkę twórcy i recytowała wybrane utwory poety. Urozmaiceniem uroczystości były muzyczne aranżacje kilku wierszy, opracowane i wykonane przez p.Dariusza Bunkowskiego. Zgromadzona na sali młodzież zadała również autorowi kilka pytań dotyczących jego inspiracji twórczych i planów na przyszłość. Uroczystość przygotowały p.Agnieszka Sikorska oraz p.Ewa Zych we współpracy z biblioteką szkolną.

Ewa Zych

OLIMPIADA Z ZUS

Projekt realizowany w ramach Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”

Zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań do Olimpiady z ZUS był etap szkolny tejże olimpiady, który odbył się w naszej szkole 27.11.2017r.

W olimpiadzie z zakresu ubezpieczeń społecznych wzięli udział uczniowie z klasy III i IV TECHNIKUM EKONOMICZNEGO.

Najlepsze wyniki uzyskały następujące uczennice:

Milena Szymczyk klasa 4TE – I miejsce,

Martyna Świderek klasa 4TE oraz Paulina Kowalczyk klasa 4TE - II Miejsce

Organizacją oraz przeprowadzeniem Olimpiady ZUS, a także sprawdzaniem prac konkursowych zajęła się komisja w składzie: Małgorzta Złotkowska, Barbara Parzych, Joanna Skarzyńska i Barbara Zatryb.

Serdecznie gratulujemy młodzieży, która chętnie pogłębia swoją wiedzę nt. ubezpieczeń społecznych oraz życzymy dalszych sukcesów na ścieżkach ich zawodowego rozwoju.

Barbara Parzych

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy całej radzie pedagogicznej, administracji, obsłudze oraz wszystkim uczniom najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, spokojnych oraz pełnych rodzinnego ciepła Świąt, a także spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w zbliżającym się Nowym Roku 2018.

Dyrekcja ZSZ NR 4