ZAPROSZENIE

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 marca 2018 r. o godz. 10:45 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ul. Traugutta 10 odbędzie się międzyszkolny konkurs matematyczny „Najsłynniejsza liczba świata” z okazji Światowego Dnia Liczby π. Do konkursu zapraszamy uczniów klas III gimnazjum.

do pobrania regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy.

Nauczyciele matematyki

SZKOLNE WALENTYNKI 2018

Jak co roku 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych.

Walentynki to czas w którym można anonimowo wysłać drugiej osobie wyrazy sympatii.

Tradycyjnie działała poczta walentynkowa, ściana życzeń oraz można było zamówić tematyczną piosenkę z dedykacją.

Było bardzo miło, sympatycznie, czuć było atmosferę tego święta.

WYJAZD DO BIAŁOWIEŻY

Tradycyjnie jak co roku 10-11 lutego 2018 r z inicjatywy Szkolnego Koła PTTK odbył się wyjazd nauczycieli i pracowników administracji i obsługi do Białowieży. Zimowa sceneria zapewniła uczestnikom wspaniała atmosferę. Podczas pobytu mieliśmy okazje podziwiać przyrodę Puszczy Białowieskiej w trakcie kuligu oraz spaceru ścieżką „Żebra Żubra”. Kuchnia pensjonatu „Ostoja” przygotowała degustację tradycyjnych podlaskich potraw. Wspaniały myśliwski bigos i zeppeliny były ucztą dla naszego podniebienia.

Ewa Margiel, Ewelina Sienkiewicz

UCZNIOWIE w BIAŁOWIEŻY

W dnach 4-5 stycznia 2018 roku Szkolne Koło PTTK było organizatorem wycieczki krajoznawczej do Białowieży. Pensjonat „Gawra” jak zwykle przywitał życzliwie naszą grupę. Tradycją naszych wyjazdów jest kulig aż do przejścia granicznego z Białorusią, na którym młodzież bawi się świetnie. Kontynuacja dobrej zabawy to wieczorna dyskoteka. Elementem krajoznawczym był spacer ścieżką „Żebra Żubra” do rezerwatu żubra, podczas którego młodzież podziwiała piękna przyrodę Puszczy Białowieskiej oraz zapoznała się z historia tego regionu. Wycieczkę zorganizowała Ewelina Sienkiewicz a uczestnikami byli uczniowie klas turystyczno – hotelarskich.

Ewelina Sienkiewicz