AKTUALNOŚCI


2012-11-16 PUCHAR PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”


 
 

W dniach 6 i 14 listopada 2012 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Puchar Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej "Ekonomik". Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn z klas:, I To, I Ht, I Te, To, I Ht1, II Tk, II Tk1, II Tg, II Te, II Ht, II Hs, III Ht, III Te1, III To, IV Hs, IV Tg, IV Te1.

 

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na trzy grupy po 4 zespoły. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 6 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały "każdy z każdym". O wygranej decydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie: 6 miejsce zajęła klasa II Tg; 5 miejsce – III To; 4 miejsce – III Te1.

 

czytaj dalej


obejrzyj zdjęcia

2012-11-16 AKCJA „POKOCHAJ PSIAKA” ZAKOŃCZONA!


 
 

Dnia 16 listopada 2012 r. delegacja z Samorządu Uczniowskiego odwiedziła schronisko dla psów w Kruszewie. Od poprzedniego roku w naszej szkole w październiku organizowana jest zbiórka pieniędzy, karmy dla psów, misek, koców itp., które zostają przeznaczone na schronisko. W tym roku zebraliśmy ok 70 kg suchej karmy.


Z informacji, udzielonych przez opiekunkę schroniska, dowiedzieliśmy się, że obecnie przebywa tam 380 psów, w tym szczeniaki. Niestety w Kruszewie jest mniej miejsc niż zwierząt. Znajdują się tam też koty. Potrzeby są ogromne, więc każda forma pomocy jest niezwykle ważna.


Uczniom naszej szkoły, nauczycielom oraz innym dobroczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji i zachęcamy do wzięcia w niej udziału w przyszłym roku. :)


Samorząd Uczniowski

obejrzyj zdjęcia

2012-11-16 WYCIECZKA ZAWODOWA DO WARSZAWY


 
 
 

W dniu 16listopada 2012 roku 80 – osobowa grupa uczniów z klas hotelarskich i obsługi turystycznej uczestniczyła w wycieczce zawodowej do Warszawy.


Organizatorem wycieczki była Pani Ewa Margiel i Ewelina Sienkiewicz. Ponadto opiekunami były Pani Renata Lech, Krystyna Pyskło i Magdalena Karczewska.


Swoją obecnością na wycieczce zaszczyciły nas Pani Anna Przygoda – Majewska oraz Anna Słota.


Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili hotele: Hilton, Rialto, Marriott oraz Dom Chłopa.


Kolejnym punktem programu było uczestnictwo w I Turystycznych Targach "Podróże", które odbywały się na Stadionie Narodowym.


Wycieczkę kończył spektakl "Madame" w Teatrze na Woli.


Ewa Margiel

obejrzyj zdjęcia

2012-11-13 WOLONTARIAT - ZAŁADUNEK NAKRĘTEK


 

W dniu 13 listopada 2012 r. pod opieką Małgorzaty Złotkowskiej wolontariusze z klasy IV TE 1 pomagali w załadunku korków plastikowych, które zostały zawiezione do skupu w Białymstoku. Akcja zbierania nakrętek prowadzona jest przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, które od kilku lat ma na celu pomoc osobom niepełnosprawnym uprawiającym sport, w zakupie wózków do gry w rugby.

obejrzyj zdjęcia

2012-11-15 KLUB PCK w PRZEDSZKOLU NR 8 w OSTROŁĘCE


 
 

Dnia 15 listopada 2012r Szkolne Koło PCK odwiedziło Przedszkole Miejskie nr 8 w Ostrołęce. Celem wizyty było przeprowadzenie szkolenia z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wśród 5 i 6 latków. Ćwiczenia praktyczne poprowadzili: Hubert Płodzich kl. IR resuscytacja krążeniowo - oddechowa na fantomie, Maria Bednarek kl. IR tamowanie krwotoków, Marietta Madrak kl. IR opatrywanie ran, Karol Kruczyk kl. IR pozycja boczna ustalona, Olga Tomaszewska kl.I Hs unieruchomienie kończyn przy złamaniu pod opieką Barbary Zaborowskiej. Szkolne koło PCK czytało także bajki pod hasłem: " Cała Polska czyta dzieciom- Szkolne koło PCK czyta dzieciom' wśród 3 i 4 latków. Bajki czytały uczennice z kl. I R: Aleksandra Gogoł, Natalia Laskowska, Klaudia Mierzejewska, Emilia Biedka, Patrycja Stepnowska pod opieką Edyty Zabielskiej i Barbary Zatryb. Podsumowując nasze spotkanie w przedszkolu przeprowadziliśmy również instruktaż z zakresu zasad bezpieczeństwa. Zdjęcia wykonał fotograf szkolnego koła PCK uczeń kl. IR Kacper Michalski. Zapraszamy do galerii zdjęć.


obejrzyj zdjęcia267 z 275

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl