Gminne Targi Edukacyjne - Łyse 2018

27 marca 2018 roku odbyły się w Łysych Gminne Targi Edukacyjne, przeznaczone dala uczniów ostatnich klas gimnazjów. W imprezie uczestniczyło kilkanaście szkół ponadgimnazjalnych z różnych miejscowości powiatu ostrołęckiego, z Ostrołęki, Łomży, a nawet Pisza.

Swoje stoiskom informacyjne przygotowała również nasza Szkoła. Uczniowie ostatnich klas gimnazjum byli bardzo zainteresowani naszą ofertą, zwłaszcza nowym kierunkiem: Technik przemysłu mody.

zapraszamy do galerii

Nasza szkoła zdobyła I miejsce w w konkursie PALMA WIELKANOCNA ŁYSE 2018!!!

„PALMA KURPIOWSKA ŁYSE 2018”

W ramach obchodów 50-lecia Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce uczniowie klasy II KS oraz II H pod kierunkiem pani Agnieszki Stefańskiej i pani Krystyny Pyskło wykonali palmę wielkanocną. Intensywne prace trwały około miesiąca i poprzedzone były warsztatami robienia kwiatów z bibuły.

W dniu 25 marca 2018 roku 7 metrowa palma ZSZ4 wzięła udział w konkursie „ PALMA KURPIOWSKA ŁYSE 2018” zdobywając I miejsce w kategorii zespołowej. Naszą Szkołę w czasie uroczystości Niedzieli Palmowej w Łysych reprezentowali: p. dyrektor Anna Przygoda-Majewska wraz z mężem, p. Adam Zienkiewicz oraz autorki konkursowej palmy. I nagrodę w wysokości 700 złotych uczniowie klasy IIKS oraz IIH mają zamiar przeznaczyć na dofinansowanie wspólnego wyjazdu.

Panie Agnieszka Stefańska oraz Krystyna Pyskło w imieniu własnym oraz swoich wychowanków pragną serdecznie podziękować za pomoc w pracach pani Bożenie Struniawskiej, a także uczniom klas: IKC, IG, IU , IHT, 2A, 3G oraz 4T za pomoc w „ kręceniu trawki”.

zapraszamy do galerii

Agnieszka Stefańska

Krystyna Pyskło

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

12 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Młodzież biorąca udział w zmaganiach z zasadami ortografii miała okazję sprawdzić swoje umiejętności. W trudnej rywalizacji wzięli udział uczniowie z następujących klas: I hs, I kc, I te, II te, II tg, II ht, II to, II ks t, III tg, III ht, III te, III to, III tk, IV tg.

27 marca 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Przedsięwzięcie zorganizowała p. A. Tuszyńska we współpracy z p. B. Skłodowską, p. A. Sikorską i p. E. Zych.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Klaudia Zadroga, kl 2te

II miejsce – Julia Wilkowska, kl 1 hs

III miejsce – Aleksandra Rzepkowska, kl 2 ht

Wyróżnienie otrzymały:

Justyna Duszak 2 to, Maja Sobczak kl 2 to, Monika Brzozowa 3 ht, Marta Golarska 4 tg, Ewa Wiska 4 tg

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Anna Tuszyńska

O NAS TYGODNIK OSTROŁĘCKI