2012-12-18 JASEŁKA

We wtorek 18 grudnia wolontariusze naszej szkoły przedstawili JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE dla niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin ze Stowarzyszenia "Pomocna dłoń". Uroczystość przygotowali uczniowie 3 klasy technikum gastronomicznego pod kierunkiem p. Agnieszki Sikorskiej. Również uczniowie klas trzecich – 3ht1, 3tk, 3hs i 3tg pomagali w obsłudze Wigilii. Po uroczystej kolacji wolontariusze wraz z podopiecznymi stowarzyszenia wspólnie śpiewali kolędy.

Wszystkim wolontariuszom za pomoc w organizacji tego spotkania serdecznie dziękuję w imieniu prezes Stowarzyszenia "Pomocna dłoń" p. Krystyny Kwiatkowskiej i własnym.

Agnieszka Sikorska

„Zbiórka makulatury w szkołach”

W dniu 14 grudnia 2012 r w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce, odbyło się podsumowanie konkursu organizowanego przez Prezydenta Ostrołęki, pt.: "Zbiórka makulatury w szkołach", który był skierowany do wszystkich ostrołęckich szkół. W konkursie, który trwał od 16 kwietnia 2012r do28 września 2012r, udział wzięło 10 ostrołęckich szkół, w tym nasza szkoła ZSZ nr 4 im. A Chętnika. Na podstawie sporządzonego wykazu zebranej makulatury, komisje wyłoniły zwycięzców konkursu zgodnie z kryteriami wcześniej ustalonymi w konkursie. Nasza szkoła zajęła 5 miejsce zebrała 4100 kg makulatury, w przeliczeniu na jednego ucznia wypadło 5, 26 kg. Indywidualnym zwycięzcą w naszej szkole została uczennica Emilia Głębocka z klasy III Hs, która otrzymała nagrodę rzeczową – tablet z rąk wiceprezydenta Pawła Stańczyka.

Opiekunowie konkursu zbiórki makulatury:
E. Zabielska, B. Zaborowska

2012-12-21 ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

W tę Wigilijną noc

W tę Wigilijną noc, niech w Waszym domowym zaciszu, przy Wigilijnym stole,
Zapanuje miłość, poczucie radości oraz zgoda,
Niech rodzinne ciepło doda wam odwagi w nadchodzącym nowym roku,
Tak aby był jeszcze lepszy od bieżącego.

2012-12-02 MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

W dniach 2 i 5 grudzień 2012 roku na hali sportowo – widowiskowej im. A. Gołasia odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłkę Nożną Dziewcząt o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki.

1 miejsce – I LO
2 miejsce – ZSZ Nr4
3 miejsce – III LO
4 miejsce – ZSZ Nr3