2012-10-14 MIĘDZYPOKOLENIOWA BIESIADA TURYSTYCZNA
 
  
 
 

W dniu 14 października 2012 roku w posiadłości ostrołęckiej Omulwi odbyła się Międzypokoleniowa Biesiada Turystyczna kończąca sezon turystyczny 2012 . Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Ekumena, Europe Direct Ostrołęka, Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce oraz rodzina Wojciechowskich.

W imprezie wzięło udział około 150 mieszkańców Ostrołęki i okolic, między innymi nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, którzy zmagali się z trudami pokonując trasę rajdu rowerowego do Przystani oraz płynąc kajakiem po rzece Omulew.

Atrakcję stanowiły konkursy i zabawy, a także poczęstunek przygotowany przez gastronomię Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika. 

Pogoda dopisała, humory uczestników również co przyczyniło się do tego, iż imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych .

Szczególne podziękowania należą się Pani Dyrektor Annie Przygodzie – Majewskiej nauczycielom , pracownikom szkoły oraz uczniom , którzy bardzo aktywnie włączyli się do uczestnictwa i obsługi imprezy.

Do zobaczenia wiosną na otwarciu sezonu turystycznego.


PROGRAM IMPREZY:

- spływ kajakowy w asyście płetwonurków rzeką Omulew-start przy moście w Krukach o godz. 12:00;
- rajd rowerowy - start parking przy Karczmie Ostoja o godz. 11:00;
- o godz 13:00 oficjalne otwarcie imprezy w ostrołęckiej Omulwi;
- część artystyczna;
- wystawa fotograficzna;
- gry, zabawy i konkursy zorganizowane przez Europe Direct Ostrołęka;
- możliwość jazdy konnej;
- śpiewanki turystyczne;
- ognisko.

Ewa Margiel

obejrzyj zdjecia

 

ŻYCZENIA
 
 
 

Drodzy Nauczyciele,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony
w Nasze wychowanie. Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła
i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.


Samorząd Uczniowski

ŻYCZENIA
 
 
 

"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
jaki można dać dziecku - jest wykształcenie".
W podzięce za trud włożony w edukację uczniów, życzę całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe
i zawodowe.


Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4
im. Adama Cętnika

2012-10-06 OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA "HOSPICJUM TO TEŻ ŻYCIE"
 
 
 

W dniu 06.10.2012 r. ostrołęcki Caritas przyłączył się do ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też życie". W organizację koncertu charytatywnego włączyli się uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce.


Młodzież z klas gastronomicznych: I tg, I tg1, II tg, III tg, IV tg, II tk1, II tk, III tk i IV tk, przygotowała słodkości (ciasta i ciasteczka ) pod kierunkiem nauczycieli: Ewy Okowickiej, Wiolety Pędzich, Barbary Krzemińskiej, Elżbiety Stepnowskiej, Agnieszki Wojtasik, Sylwii Dyko Marka Milczarka, Ewy Tyszki i Anny Krasnej.


czytaj dalej


 

2012-09-15 GALA FINAŁOWA KONKURSU "JESTEM SZEFOWĄ"
 
 
 

12 września 2012 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się finałowa gala konkursu "Jestem Szefową". Wzięła w niej udział uczennica naszej Szkoły – Katarzyna Kondracka – pod opieką swojej mamy oraz nauczyciela Adama Zienkiewicza.


W czerwcu 20112 roku przewodnicząca Klubu Europejskiego CZWÓRKA Kasia Kondracka wzięła udział w trzeciej edycji konkursu realizowanego przez Minister Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania – Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz. W ramach konkursu powstała praca o młodej kobiecie sukcesu – realizującej swoje pasje i zainteresowania i przełamującej stereotypowe myślenie na temat ról społecznych kobiet i mężczyzn. Praca ta została zakwalifikowana do ścisłego finału – jako jedna z 20 z całej Polski.


 

czytaj dalej

 

 

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018