ŻYCZENIA
 
 
 

Drodzy Nauczyciele,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony
w Nasze wychowanie. Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła
i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.


Samorząd Uczniowski

ŻYCZENIA
 
 
 

"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
jaki można dać dziecku - jest wykształcenie".
W podzięce za trud włożony w edukację uczniów, życzę całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe
i zawodowe.


Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4
im. Adama Cętnika

2012-10-06 OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA "HOSPICJUM TO TEŻ ŻYCIE"
 
 
 

W dniu 06.10.2012 r. ostrołęcki Caritas przyłączył się do ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też życie". W organizację koncertu charytatywnego włączyli się uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce.


Młodzież z klas gastronomicznych: I tg, I tg1, II tg, III tg, IV tg, II tk1, II tk, III tk i IV tk, przygotowała słodkości (ciasta i ciasteczka ) pod kierunkiem nauczycieli: Ewy Okowickiej, Wiolety Pędzich, Barbary Krzemińskiej, Elżbiety Stepnowskiej, Agnieszki Wojtasik, Sylwii Dyko Marka Milczarka, Ewy Tyszki i Anny Krasnej.


czytaj dalej


 

2012-09-15 GALA FINAŁOWA KONKURSU "JESTEM SZEFOWĄ"
 
 
 

12 września 2012 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się finałowa gala konkursu "Jestem Szefową". Wzięła w niej udział uczennica naszej Szkoły – Katarzyna Kondracka – pod opieką swojej mamy oraz nauczyciela Adama Zienkiewicza.


W czerwcu 20112 roku przewodnicząca Klubu Europejskiego CZWÓRKA Kasia Kondracka wzięła udział w trzeciej edycji konkursu realizowanego przez Minister Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania – Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz. W ramach konkursu powstała praca o młodej kobiecie sukcesu – realizującej swoje pasje i zainteresowania i przełamującej stereotypowe myślenie na temat ról społecznych kobiet i mężczyzn. Praca ta została zakwalifikowana do ścisłego finału – jako jedna z 20 z całej Polski.


 

czytaj dalej

 

2012-09-27 WYCIECZKA DO TUNEZJI.
 
 
 

W dniach 27.09-03.10.2012r 13 – osobowa grupa uczniów wraz z nauczycielkami Panią Eweliną Sienkiewicz i Magdaleną Karczewską przebywała w Tunezji w miejscowości Sousse. Podczas wyjazdu młodzież miała okazję zapoznać się z historią kraju i miasta, a także zobaczyć bazę hotelarską Tunezji i jej zaplecze rekreacyjne. Piękne morze, słońce, plaża i tunezyjski folklor sprawiły, iż wypoczynek należał do bardzo udanych. Młodzież wróciła zadowolona.


Ewelina Sienkiewicz


obejrzyj zdjęcia

 

 

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018