2012-10-29 OLIMPIADA WIEDZY HOTELARSKIEJ.

W dniu 29.10.2012 roku odbyło się podsumowanie Szkolnego Etapu V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Komisja w składzie:

1. Barbara Stepnowska - przewodnicząca
  2. Ewa Margiel - członek
  3. Magdalena Karczewska - członek

wyróżniła 6 uczennic, które otrzymały dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Są to uczennice:

1. Agnieszka Koper klasa IV HT
  2. Ewelina Wołejszo klasa IV HT
  3. Anita Głowacka klasa IV HT
  4. Aleksandra Choromańska klasa III HT1
  5. Paulina Gocłowska klasa IV HT1
  6. Żaneta Bobowska klasa IV HT1

W zmaganiach brało udział 59 uczniów z klas III i IV Technikum Hotelarskiego. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 64 pytań z zakresu wiedzy hotelarskiej. Tematem przewodnim V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej była "Gastronomia w Hotelu".

Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach Ewa Margiel

KONKURS o TEMATYCE HIV/AIDS i PIERWSZA POMOC
W dniu 30 listopada 2012 roku odbędzie się konkurs o tematyce HIV/AIDS i Pierwsza Pomoc. Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się do Pani B.Zaborowskiej, Pani E.Zabielskiej lub Pani H.Kozikowskiej. Konkurs odbędzie się na Sali gimnastycznej w godz. 11.25 – 13.00. Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-IV.
2012-10-18 SZKOLNE KOŁO PCK w PRZEDSZKOLU

Dnia 18.10.2012 r młodzież z szkolnego koła PCK przeprowadziła szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wśród III i IV grupy 5 i 6 latków z Samorządowego Przedszkola w Rzekuniu.

Uczniowie którzy przeprowadzili szkolenie są z klasy I R: Bednarek Maria, Madrak Marietta, Stepnowska Patrycja, Płodzich Hubert, Michalski Kacper pod opieką Barbary Zaborowskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

2012-10-31 KONKURS

W związku z tym, że rok 2012 ogłoszony został rokiem Janusza Korczaka, organizujemy konkurs o życiu i działalności tego wielkiego przyjaciela dzieci i młodzieży. Jeśli wiesz czym zajmował się autor "Króla Maciusia Pierwszego" i chcesz wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe zgłoś się do konkursu. Zapisy prowadzi pani Agnieszka Sikorska. Konkurs odbędzie się 28.11.2012r. o godz. 13.00.

Materiały dotyczące życia i działalności Janusza Korczaka do pobrania TUTAJ

2012-10-17 OGNISKO I HT

Dnia 17 października 2012 roku klasa I Ht uczestniczyła w ognisku integracyjnym z wychowawcą w Ośrodku "Knieja" w Ostrołęce.

Wszystkie dziewczęta wspaniale się bawiły: grały w piłkę siatkową, korzystały z parku linowego a po harcach rozpalono ognisko, na którym upiekły kiełbaski aby nabrać sił do drogi powrotnej.