Informacja Karta Szkolna

strona 1 strona 2 strona 3
2014-01-31 OGŁOSZENIE

W DNIACH 6-7(CZWARTEK I PIĄTEK) LUTEGO 2014r W NASZEJ SZKOLE ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA: PLUSZAKÓW, GIER EDUKACYJNYCH, PUZZLI DLA DZIECI, KTÓRE WOLNY CZAS SPĘDZAJĄ W ŚRODOWISKOWYM OGNISKU WYCHOWAWCZYM TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ POWIATOWY W OSTROŁĘCE.

WSZYSTKIE ZABAWKI MOŻNA PRZYNIEŚĆ I SKŁADAĆ NA I PIĘTRZE DO SPECJALNYCH POJEMNIKÓW OBOK POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO.

Organizatorzy Akcji:
SK PCK, Wolontariat,

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "FOX"

Dnia 04.03.2014r. odbędzie się kolejny konkurs jęz. angielskiego „FOX”. Uczestnicy to uczniowie klas 1-3 szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy zobligowani są do znajomości treści lektur „Great Expectations” oraz „The Picture of Dorian Gray”.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy ZSZ Nr 4 w Ostrołęce za pokrycie kosztów konkursu. Pomyślności i szczęścia w drodze do sukcesu.

Opiekunowie:

D. Mieczkowska, S.Kupis

2014-01-23 KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 23.01.2014r. uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w I Konkursie Jęz. Angielskiego zorganizowanego przez ZSZ Nr 2 w Ostrołęce.

Szczęście tym razem dopisało uczniowi kl. 3TE Kamilowi Perkowskiemu, który zajął 3-cie miejsce i zdobył atrakcyjną nagrodę.

Pozostali uczestnicy to również uczniowie klas 3-cich. Uczestnictwo ich również zostało nagrodzone drobnymi upominkami

Gratulacje dla Kamila

Opiekun

D. Mieczkowska

2014-01-21 DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISA

21.01.2014 w Hali Widowiskowo – Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce, odbyły się drużynowe rozgrywki dziewcząt i chłopców w tenisa stołowego w ramach XII edycji Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Ostatecznie drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a ekipa męska uplasowała się na V pozycji.

Drużyna dziewcząt:

- Justyna Pabich kl 4 Hs