DYPLOM

KONKURS KULINARNY

"FIT BURGER"

Zapraszamy uczniów ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4 W OSTROŁĘCE do udziału w Szkolnym Konkursie Gastronomicznym pod nazwą „FIT BURGER”

Konkurs skierowany do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

Wszelkie pytania proszę kierować do organizatorów -p. Agnieszki Wojtasik, Renaty Lech oraz Mileny Tyszki. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

do pobrania REGULAMIN

SPOTKANIE INTEGRACYJNE W CZARNI MYSZYNIECKIEJ

Jak co roku w dniach 18-19 stycznia 2020 roku miał się odbyć kulig organizowany przez szkolne Koło PTTK. Niestety aura spłatała nam figla i wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego „U Doroty” w Czarni Myszynieckiej zamienił się we wspaniałą zabawę integracyjną. Przejażdżkę po rezerwacie „Czarnia” odbyliśmy na kołach. Nie zabrakło również dobrej zabawy zarówno przy ognisku jak i na sali. Uroki kurpiowskiej krainy, miła obsługa i wspaniałe dania kuchni kurpiowskiej były dopełnieniem imprezy, na której uczestnikom nie zabrakło wspaniałych humorów. Niezmiennie organizatorem wyjazdu była Prezes SK PTTK – Ewelina Sienkiewicz oraz opiekun Koła – Ewa Magiel. Serdeczne podziękowania dla właścicielki gospodarstwa agroturystycznego Pani Doroty Samsel oraz dla Was koleżanki i koledzy, którzy od kilku lat jesteście niezawodni.

Organizatorki

Ewelina Sienkiewicz

Ewa Margiel

KONKURS JĘZYKOWY

Dnia 29.01.2020r. o godz. 11.30 odbędzie się konkurs w jęz. angielskim i francuskim. Uczniowie kl. III i IV przedstawią krótką konwersację w parach. Będzie to krótki przedsmak matury ustnej z jęz. obcego.

Nauczyciele jęz. angielskiego i jęz. francuskiego

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W środę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w naszej szkole. Samorząd Uczniowski zorganizował licytację, w której udział wzięli uczniowie. Tradycyjnie można było stać się właścicielem pluszaków i gier, ale większym powodzeniem cieszyły się atrakcje „personalne”: „Spacer z profesorem Piątkiem”, „Ciasto i kawa z Pauliną”, „Oranżada z Mateuszem” itp. Bawiliśmy się świetnie, a dochód z licytacji wyniósł 1500 zł. Pozostali uczniowie, nauczyciele, dyrekcja dołożyli do naszej puszki dodatkowe 500 zł. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za wsparcie WOŚP