JAK SKUTECZNIE MYĆ RĘCE

FERIE ZIMOWE W „CZWÓRCE”

Skro i tak nie było u nas śniegu…. Staraliśmy się bardzo, żeby nie było Wam z tego powodu smutno, dlatego, na długo przed rozpoczęciem ferii, zebraliśmy grupy na kursy i szkolenia finansowane w ramach projektu UE „Szansa na rynku pracy” RPMA.10.03.01-14-8992/17.

Zajęcia odbywały się w różnych dniach i miejscach. Uczestnicy korzystali ze wsparcia doświadczonych trenerów, którzy przekazywali swoje wiadomości i umiejętności z zakresu: obsługi kas fiskalnych,

• wykorzystania programów księgowych,

• zastosowania nowoczesnych technik sprzedaży,

• umiejętności barmańskich,

• umiejętności baristycznych oraz

• szkolenie dla opiekunów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Uczestnicy kursów mogli lepiej się poznać zyskując przy okazji sporo nowych umiejętności. Zwykle takie spotkania owocują również nawiązaniem nowych kontaktów, które przydadzą się w rozwijaniu kariery zawodowej.

Każdy z uczestników dodatkowo korzysta ze wsparcia doradcy zawodowego, szkoleń z zakresu kompetencji miękkich oraz ma możliwość ubiegania się o miejsce na staż w czasie wakacji.

Wszystkim tym, którzy w tej edycji projektu nie znaleźli się na listach uczestników polecam śledzić informacje na stronie szkoły i sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym - niebawem pojawią się informacje o kolejnych kursach.

Anna Słota

DYPLOMY

WYSTAWA PRACE UCZNIÓW

WysTaWa SeMeStRaLnA pRaC pLaStYcZnYcH uCzNiÓw kLaSy: 1G1, 1KC1, 1A1, 1O1,

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prezentującej prace uczniów klas pierwszych: 1G1,1KC1, 1A1, 1O1 wykonane na zajęciach z plastyki w I semestrze roku szk. 2019/2020. Różnorodna tematyka prac malarskich i rysunkowych obejmuje: martwą naturę, pejzaż, abstrakcję, autoportret.

Krystyna Korczakowska- Nosek

KONKURS NA SZKOLNEGO „PĄCZKOŻERCĘ”

7 lutego (z okazji Tłustego Czwartku) Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską „Ekonomik” po raz kolejny zorganizowali konkurs jedzenia pączków na czas.

Do rywalizacji przystąpiło 10m uczniów naszej szkoły. Ich zadaniem było zjedzenie jak największej liczby pączków w 8 minut.

Tegorocznym „PĄCZKOŻERCĄ” został Tomasz Balcerzak z klasy III Tg1, drugie miejsce zajął Wojtek Gumkowski z klasy III Hs a trzecie Daniel Majkowski z III Tg1.

Najlepsi otrzymali upominki ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską „Ekonomik”.